BetSafe - Doświadczenie w zakładach

BetSafe oferuje szeroką gamę zakładów, która obejmuje również szeroki zakres stron z zakładami na żywo https://betsafe.com.pl/. Istnieje również wiele specjalnych przedmiotów dla różnych meczów, takich jak zakłady na konkretnego gracza, a także przedmioty łączone. Kursy są gwarantowanej jakości przez Betsson Group, co oznacza, że ogólny poziom jest doskonały.

BetSafe-Rating

BetSafe jest serwisem z pełną obsługą zakładów i kasyn online należącym do Betsson Group, który oferuje wspaniałe korzyści i bonusy. BetSafe działa od 2002 roku i jest nadzorowany przez Malta Gambling Authority, a jego oferta skierowana jest głównie do graczy skandynawskich.


Szeroki zakres celów na stronie obejmuje dziesiątki różnych typów, jak również tysiące różnych wydarzeń. Kursy są w większości dobre, a czasami BetSafe ma również market highs, czyli najlepsze kursy na rynku.


BetSafe działa w tradycyjnym stylu z oddzielną rejestracją. Możesz otworzyć konto do gry na stronie głównej serwisu klikając na "Utwórz konto" i wprowadzając wymagane informacje. Rejestracja jest bardzo szybka, a wszystkie funkcje są dostępne od razu. Konto gracza może nadal wymagać weryfikacji na etapie wypłaty przy użyciu różnych dokumentów, ale mniejsze wypłaty mogą być zazwyczaj dokonywane bez tego kroku. 


Oprócz zakładów, BetSafe posiada również bardzo rozbudowaną sekcję kasyna z ponad 2,300 automatami do gry. Graczom oferowane są również gry kasynowe na żywo, a także różne wirtualne gry stołowe.  

Na jakie sporty mogę stawiać w BetSafe?

BetSafe mocno koncentruje się na klientach ze Skandynawii, oferując jedną z najszerszych opcji na rynku, ze szczególnym uwzględnieniem skandynawskiej serii piłek. Oprócz głównych poziomów ligowych, BetSafe oferuje również szeroki wybór gier niższego szczebla z różnych krajów.


Jak można się spodziewać, spektrum gatunków jest bardzo szerokie. Możesz postawić na przykład na te typy:


  • Futbol amerykański
  • Baseball
  • Rzutki
  • Specials
  • Cybersport 
  • Golf
  • Piłka nożna  

Zakłady na żywo w BetSafe

Poza kursami na żywo, BetSafe oferuje również kursy na żywo na wiele meczów. Zakłady na żywo są wydzielone na tej stronie w osobnej kategorii "zakłady na żywo", chociaż te same kursy na żywo można znaleźć również w zwykłych zakładach. W BetSafe można łatwo obstawiać zakłady na żywo, a kursy są w większości przypadków rozsądne.

Obsługa klienta i wsparcie

Obsługa klienta jest ważną częścią każdej strony z zakładami, a w BetSafe obsługa klienta działa, że tak powiem. Polskojęzyczna obsługa klienta jest dostępna w dogodnym dla Polaków czasie od 9:00 do 13:00. Najszybszym sposobem uzyskania pomocy jest skorzystanie z naszego wygodnego czatu online, jak również z naszej poczty elektronicznej i usługi oddzwaniania.

Wpłata i wypłata w BetSafe

Transfery pieniężne w BetSafe są szybkie i bezpłatne. Pieniądze można przelać na własne konto hazardowe, na przykład za pomocą karty płatniczej, portfela internetowego lub bezpośredniej wpłaty bankowej online. Przelewy pojawiają się na Twoim koncie w czasie rzeczywistym, więc możesz grać natychmiast.


Wypłaty w BetSafe są bardzo szybkie. W najlepszym wypadku gracz, który potwierdził już swoje konto do gry, może w ciągu pięciu minut wypłacić pieniądze bezpośrednio na swoje konto bankowe za pomocą Trustly. 

Powered By CakeResume